ALEVILER BIRLIGI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ALEVILER BIRLIGI

Ozgur ve Demoktrat Platform

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Erkekler neden aldatır -mış ?

+7
Lamekan
sunam
meryem demir
Sevgi Erkan
Ali_Yolcusu
ZOZANB
Siyah Marti
11 posters
YazarMesaj
Siyah Marti
Yenı Uye
Yenı Uye
Siyah Marti

Erkek
Meslek : yazar-çizer

Erkekler neden aldatır -mış ? Empty
MesajKonu: Erkekler neden aldatır -mış ?   Erkekler neden aldatır -mış ? Icon_minitime31/1/2007, 16:27

Yorumsuz...

Yurtdışı seyahatimin dönüşünde, freeshop'ların önünden karıma,
kızıma ve sevgilime aynı mesajı çektim:

"Burada parfümler çok ucuz. İstediğin özel bir marka var mı?"

Karım 5 adet, kızım 2 adet en pahalı marka parfümlerden istedi.

Sevgilimden gelen mesaj ise kelimesi kelimesine şöyleydi:

" Benim için en güzel parfüm senin kokun. Sen gel yeter."

Alıntı...

(Sadece gülümsemek için :p )
ZOZANB
Kıdemli Uye
Kıdemli Uye
ZOZANB

Kadın
Yer : BAZAN ORDAN BAZAN BURADAN
Meslek : BEKLEMEK
Kisiel Rutbe : DÜNYA HEP ALEVİLERLE GÜZEL

MesajKonu: Geri: Erkekler neden aldatır -mış ?   Erkekler neden aldatır -mış ? Icon_minitime31/1/2007, 16:34

erkekler aldatmak için hep bir bahane buluyor.Onlar için neden çok geek
https://alewitas.yetkin-forum.com
Ali_Yolcusu
Guvenilır Üye
Guvenilır Üye
Ali_Yolcusu

Erkek
Yer : Hatay
Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Erkekler neden aldatır -mış ?   Erkekler neden aldatır -mış ? Icon_minitime31/1/2007, 16:41

adam cin gibiymiş vallah Very Happy
Sevgi Erkan
Forum Bilgini
Forum Bilgini
Sevgi Erkan

Kadın
Meslek : Eğitim

MesajKonu: Geri: Erkekler neden aldatır -mış ?   Erkekler neden aldatır -mış ? Icon_minitime31/1/2007, 18:10

Siyah Marti demiş ki:

(Sadece gülümsemek için :p )

Evet sadece gülümsemek için Very Happy

Eğer adamın sevgilisi bir gün karısı olsaydı yine senin kokun mu , yoksa markalı parfüm mü isterdi? Ben de buna takıldım işte. affraid
meryem demir
Yenı Uye
Yenı Uye

Kadın
Yer : uzak değil, pc nin karşısından
Meslek : karın tokluğuna

MesajKonu: Geri: Erkekler neden aldatır -mış ?   Erkekler neden aldatır -mış ? Icon_minitime1/2/2007, 00:22

Erkekler ne zamandan bu yana aldatmak için sebep aradılarki. İlk kez duyuyorum. Aldatmak isterler ve aldatırlar
sunam
Guvenilır Üye
Guvenilır Üye
sunam

Kadın
Meslek : işsizlik

MesajKonu: Geri: Erkekler neden aldatır -mış ?   Erkekler neden aldatır -mış ? Icon_minitime1/2/2007, 13:24

Küçük bir hesap kitap çıkar hikayesi,masrasız olanı seçmiş.
Lamekan
Yenı Uye
Yenı Uye
Lamekan

Erkek
Meslek : Tronik Teknik

MesajKonu: Geri: Erkekler neden aldatır -mış ?   Erkekler neden aldatır -mış ? Icon_minitime1/2/2007, 19:32

Sevgi Erkan demiş ki:

Eğer adamın sevgilisi bir gün karısı olsaydı yine senin kokun mu , yoksa markalı parfüm mü isterdi? Ben de buna takıldım işte. affraid

Ablacım bu dediğin doru ise eğer.. Değer görmek istiyorsak evlenmeyelim mi ? lol!

Bence herkez aldatır... Aldatılan tarafda aldatıldığına yanar kalır...
Sevgi Erkan
Forum Bilgini
Forum Bilgini
Sevgi Erkan

Kadın

MesajKonu: Geri: Erkekler neden aldatır -mış ?   Erkekler neden aldatır -mış ? Icon_minitime1/2/2007, 20:41

Lamekan demiş ki:

Ablacım bu dediğin doru ise eğer.. Değer görmek istiyorsak evlenmeyelim mi ? :lol!:

Bence herkez aldatır... Aldatılan tarafda aldatıldığına yanar kalır...

Değer görmek için de evlenmeli Lameken dost.Evlenince ise arayıp parfüm alayım mı demesine gerek var mı? İçinden geçirdiğini almalı. Eşinin ne istediğini bilmeli bence.Ki seven insan bilir!
Aldatma konusunda ise hemfikir değilim.Herkes aldatmaz.Aldatmamalı derim.Gerçek bir sevgi varsa ortada zaten aldatmaya gerek duyulmaz.Eğer ilişkide sorunlar varsa da konuşulup çözümler aranmalı. Aldatmak kişinin kendi kişiliğine zarar verir bence.
Erkan Sevgi
Kıdemli Uye
Kıdemli Uye
Erkan Sevgi

Erkek
Meslek : muhasebe

MesajKonu: Geri: Erkekler neden aldatır -mış ?   Erkekler neden aldatır -mış ? Icon_minitime1/2/2007, 21:29

İnsan niye aldatma ihiyacı duyar (ki).

Yeni bir şeyler yaşamak (mı), heyecan yaşamak (mı), bilinmiyeni yaşamak (mı), macera yaşamak (mı)...

İki insan zaten bütün bunları ilişkisinde yaşamak zorundadır. İlişkisini canlı ve üretken tutmak istiyorsa. Bunları yaşıyorsa ilişkisinde zaten başka bir ihtiyacı da kalmayacaktır.

Fakat gerekçesi ne olursa olsun aldatmak yakışık olmayan bir eylem...
Siyah Marti
Yenı Uye
Yenı Uye
Siyah Marti

Erkek

MesajKonu: Geri: Erkekler neden aldatır -mış ?   Erkekler neden aldatır -mış ? Icon_minitime2/2/2007, 11:29

Sevgi Erkan demiş ki:
Aldatmak kişinin kendi kişiliğine zarar verir bence.

Kesinlikle...

Kişinin etik olmayan hal ve hareketleri en çok kendi benliğine, karakterine zarar verir. Bu tahiribata uğramış insanlar ''karaktersiz'' sıfatını boş yere kazanmıyorlar!
Ali_Yolcusu
Guvenilır Üye
Guvenilır Üye
Ali_Yolcusu

Erkek

MesajKonu: Geri: Erkekler neden aldatır -mış ?   Erkekler neden aldatır -mış ? Icon_minitime2/2/2007, 12:59

Siyah Marti demiş ki:
Sevgi Erkan demiş ki:
Aldatmak kişinin kendi kişiliğine zarar verir bence.

Kesinlikle...

Kişinin etik olmayan hal ve hareketleri en çok kendi benliğine, karakterine zarar verir. Bu tahiribata uğramış insanlar ''karaktersiz'' sıfatını boş yere kazanmıyorlar!

abi bak karaktersiz dedin de , öbür foruma karaktersizler grubuna almışlardı beni aklıma geldi yaw ama ben kimseyi aldatmadım Sad
Siyah Marti
Yenı Uye
Yenı Uye
Siyah Marti

Erkek

MesajKonu: Geri: Erkekler neden aldatır -mış ?   Erkekler neden aldatır -mış ? Icon_minitime2/2/2007, 13:14

Ali_Yolcusu demiş ki:

abi bak karaktersiz dedin de , öbür foruma karaktersizler grubuna almışlardı beni aklıma geldi yaw ama ben kimseyi aldatmadım Sad

O ne ola ki?

Seni bu şekilde nitelendirenlerin niteliklerine bakmak lazım önce. Bakalım kim daha önde!
Sevgi Erkan
Forum Bilgini
Forum Bilgini
Sevgi Erkan

Kadın

MesajKonu: Geri: Erkekler neden aldatır -mış ?   Erkekler neden aldatır -mış ? Icon_minitime2/2/2007, 13:19

Siyah Marti demiş ki:

O ne ola ki?

Seni bu şekilde nitelendirenlerin niteliklerine bakmak lazım önce. Bakalım kim daha önde!

Karakter keşke satılan bir şey olsaydı.Bir kaç kilo alıp gereken kişiler verirdik. Smile
Lamekan
Yenı Uye
Yenı Uye
Lamekan

Erkek

MesajKonu: Geri: Erkekler neden aldatır -mış ?   Erkekler neden aldatır -mış ? Icon_minitime2/2/2007, 18:57

Sevgi Erkan demiş ki:

Değer görmek için de evlenmeli Lameken dost.Evlenince ise arayıp parfüm alayım mı demesine gerek var mı? İçinden geçirdiğini almalı. Eşinin ne istediğini bilmeli bence.Ki seven insan bilir!
Aldatma konusunda ise hemfikir değilim.Herkes aldatmaz.Aldatmamalı derim.Gerçek bir sevgi varsa ortada zaten aldatmaya gerek duyulmaz.Eğer ilişkide sorunlar varsa da konuşulup çözümler aranmalı. Aldatmak kişinin kendi kişiliğine zarar verir bence.

İnsan gerçekden değer verebileceği insanı bulduğu zaman ona zaten hangi parfümü alayım diye sormaz sanırım...

Aldatma konusunda ben hemfikir olduğumuzu düşünüyorum.. Herkes aldatır derken; kadın yada erkek olması farketmez demek istemiştim.. Tabi ki tüm insanlar aldatır demek hatalı bir söylem olur...

Sewginin herşeyi çözeceğinide düşünmüyorum.. eskiden inanırdım ama şimdierde inanmıyorum.. İnanmak istiyorum ama olmuyor malefess...

En son tarafından 2/2/2007, 19:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Serkan_Devrim
Can
Can
Serkan_Devrim

Erkek
Yer : iZMİR
Meslek : öğrenci
Kisiel Rutbe : Devrim

MesajKonu: Geri: Erkekler neden aldatır -mış ?   Erkekler neden aldatır -mış ? Icon_minitime2/2/2007, 19:00

SORU: erkekler neden aldatır?
CEVAP: alla alla aldatıyorlar mı? scratch
Sevgi Erkan
Forum Bilgini
Forum Bilgini
Sevgi Erkan

Kadın

MesajKonu: Geri: Erkekler neden aldatır -mış ?   Erkekler neden aldatır -mış ? Icon_minitime2/2/2007, 19:07

[quote="Lamekan"]
Sevgi Erkan demiş ki:

Sewginin herşeyi çözeceğinide düşünmüyorum.. eskiden inanırdım ama şimdierde inanmıyorum.. İnanmak istiyorum ama olmuyor malefess...

Lamekan Dost,
Umutsuzluğa kapılma derim ben.Evet tek başına ''sevgi'' her şeyi çözmez belki ama; asıl ''sevgi'' her şeyin kapısını açar.Ne olursa olsun ''sevgi'' anahtardır.Temelidir anlaşılmış ve anlaşılacak olanların.
Sevdiysen eğer birini , boşuna değildir. ( Sevgi Erkan)
Mutlaka çok ortak nokta vardır.(Yanılmak istemem)
Her şey gönlünce olsun.

Aldatmalar da bizden uzak olsun.
MeraLina
Yenı Uye
Yenı Uye
MeraLina

Kadın
Yer : Gurbetten :o)

MesajKonu: Geri: Erkekler neden aldatır -mış ?   Erkekler neden aldatır -mış ? Icon_minitime2/2/2007, 23:25

aldatmanin kadini erkegi yok bence... yanliz erkek aldinca "elinin kiri" kadin aldatinca hemen baska seyler söylendigi icin, kadinlar gizleme konusunda daha basarili... yani su altindan saman yürüten cinslerden...

bazi erkeklerde nedeni ise, türk bayanlarin evlendikten sonra kendilerini birakmasi ve bakimsiz olmalari galiba... tabi yeni nesil icin böyle bir genelleme yanlis
Ali_Yolcusu
Guvenilır Üye
Guvenilır Üye
Ali_Yolcusu

Erkek

MesajKonu: Geri: Erkekler neden aldatır -mış ?   Erkekler neden aldatır -mış ? Icon_minitime3/2/2007, 00:57

MeraLina demiş ki:
aldatmanin kadini erkegi yok bence... yanliz erkek aldinca "elinin kiri" kadin aldatinca hemen baska seyler söylendigi icin, kadinlar gizleme konusunda daha basarili... yani su altindan saman yürüten cinslerden...

bazi erkeklerde nedeni ise, türk bayanlarin evlendikten sonra kendilerini birakmasi ve bakimsiz olmalari galiba... tabi yeni nesil icin böyle bir genelleme yanlis

erkekler aldatmaz king
Lamekan
Yenı Uye
Yenı Uye
Lamekan

Erkek

MesajKonu: Geri: Erkekler neden aldatır -mış ?   Erkekler neden aldatır -mış ? Icon_minitime3/2/2007, 02:34

Ali_Yolcusu demiş ki:
MeraLina demiş ki:

erkekler aldatmaz king

Aldatmaz geçisi süreliğine hafıza kaybına uğradıklarını zannedip etrafı yeniden keşfe çıkarlar değilmi ? Smile
farao
Ali_Yolcusu
Guvenilır Üye
Guvenilır Üye
Ali_Yolcusu

Erkek

MesajKonu: Geri: Erkekler neden aldatır -mış ?   Erkekler neden aldatır -mış ? Icon_minitime3/2/2007, 02:46

Lamekan demiş ki:
Ali_Yolcusu demiş ki:
MeraLina demiş ki:

erkekler aldatmaz king

Aldatmaz geçisi süreliğine hafıza kaybına uğradıklarını zannedip etrafı yeniden keşfe çıkarlar değilmi ? Smile
farao

ya da içkilerine hap atılmıştır erkeklerin, bilinçli bir faaliyet yok , tamamen istemsiz , kontrol dışı Very Happy
puduhepa
Can
Can
puduhepa

Kadın
Yer : zamanda bir yer...
Meslek : okur-yazar

MesajKonu: Geri: Erkekler neden aldatır -mış ?   Erkekler neden aldatır -mış ? Icon_minitime6/2/2007, 20:10

aldatmak...
bir gece ansızın düşünde başka bir meleği görmek...kırılmaya hakkın yok biliyorsun.hiçkimse sonsuz sadakat vaadetmedi sana...çıldırmakta olduğunu sanabilirsin ama hiçbirşey onu gayrımeşru kılamaz artık...artık aşklar eskisi gibi yaşanmıyor çünkü...anlamalısın ve kurtarmalısın kendini eski ve iyi insanların dünyasından. böylece ölmeye devam edeceksin yoksa....
aldattım evet...
artık başka bir tende erimemi ve başka birinin soluğuyla hayatta kalmamı yadsıyamazsın ama...buna kim aldatmak dedi hem anlayamıyorum... "

"-neden yaptın?
-canını acıtmak istedim
-........... "

(alıntı)

Erkekler neden aldatır -mış ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-