ALEVILER BIRLIGI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ALEVILER BIRLIGI

Ozgur ve Demoktrat Platform

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ayrımcılık karşıtı eğitim semineri

2 posters
YazarMesaj
zeytin
Yenı Uye
Yenı Uye
zeytin

Kadın

ayrımcılık karşıtı eğitim semineri Empty
MesajKonu: ayrımcılık karşıtı eğitim semineri   ayrımcılık karşıtı eğitim semineri Icon_minitime3/2/2007, 02:16

ayrımcılık karşıtı eğitim semineri 27-28 Ocak 2007 tarihlerinde Ankara'da, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Genel Merkezi'nde gerçekleştirildi. seminer pragramı ve katılımcılar umduğumdan çok daha iyiydi. ciddi bir eğitim semineri. 2 tam gün katılmanız gerekiyor. ankara.da oturan arkadaşlar, eğer ilgilenirseniz proje ile ilgili bilgilere http://proje.hacibektasvakfi.net/index.php sayfasından ulaşabilirsiniz. aynı seminer başka bir grupla, 17-18 şubatta yeniden yapılacak.. sevgiyle....
cearcan
Yenı Uye
Yenı Uye

Erkek
Meslek : öğrenci

ayrımcılık karşıtı eğitim semineri Empty
MesajKonu: Geri: ayrımcılık karşıtı eğitim semineri   ayrımcılık karşıtı eğitim semineri Icon_minitime7/2/2007, 01:00

teşekkürler verdiğiniz bilgiler için..

ayrımcılık karşıtı eğitim semineri
1 sayfadaki 1 sayfası