ALEVILER BIRLIGI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ALEVILER BIRLIGI

Ozgur ve Demoktrat Platform

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

nerdeyiz bizler?

+13
Sevgi Erkan
Simge
Erkan Sevgi
Zeynep Cengiz
meryem demir
puduhepa
Ali_Yolcusu
Lamekan
ZOZANB
sunam
MetinK
Yağız
gizem
17 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
gizem
Yenı Uye
Yenı Uye
gizem

Kadın
Meslek : öğrenci
Kisiel Rutbe : cadı

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 00:00

tanıdığım her isim burda neden artık sorgulamaz olduk ? neden burda çok kişi artık konu açmaz yorum yapmaz oldu ne o sindirildik mi
nerde;başkaldırcı
sorgulayıcı
yenilikçi bizler nerdeyiz?
Yağız
Forum Bilgini
Forum Bilgini

Kadın
Yer : Yedi tepenin dibinden
Meslek : ÇEVRECİ İŞÇİ

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 00:08

Ben bilgim dahilinde başlıklar açıyorum. Ama burada bayağı bilgili ve canlı üyeler olmasına rağmen,haklısın pek heyecanlı gitmiyor.

Ne yapmalıyız?

Senin sorularına ben de bu soruyu ekliyorum gizem, bunu sorguladığın için de teşekkürler.
MetinK
Can
Can
MetinK

Erkek
Yer : Uzak Diyarlardan...
Meslek : Proleter

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 00:37

gizem demiş ki:
tanıdığım her isim burda neden artık sorgulamaz olduk ? neden burda çok kişi artık konu açmaz yorum yapmaz oldu ne o sindirildik mi
nerde;başkaldırcı
sorgulayıcı
yenilikçi bizler nerdeyiz?
Sevgili gizem
hakli yönlerin olabilir belki ama yine de senin gibi düsünmüyorum.Smile
Kisa bir süredir forumumuzdayiz ve bu kisa sürede bir hayli yol aldigimizi düsünüyorum.Su ana kadar yapilan konu ve mesaj paylasimi da bunu gösteriyor.Kisa sürede 2300 ü askin mesaj ve yüzlerce konu yazmisiz.Bu azinsanmayacak bir rakamdir.Simdilik daha cok bilgi paylasimini önemsesekte bu ileride sorgulayacagimizin ve fikir tartismalarina girecegimizin habercisidir.Su an temelini atma asamasindayiz forumun.Kisa sürede fikir ve sorgulama asamasina da gelecegiz.
Bilgi birikimi olan bu kadar degerli arkadaslarin oldugu bir yerde sende hazirliklarini yap ve tartismalara hazirlikli ol derim ben...Smile
Sonra "vay ben duymadim,vay ben bilmiyordum" deme...lol!
http://metinkahraman.blogcu.com/
sunam
Guvenilır Üye
Guvenilır Üye
sunam

Kadın
Meslek : işsizlik

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 00:40

Sevgili gizem burdayız yeniden yapılanma sırasında bazen duraksamalar olur bunlar geçici durumlar . hiç birimizin morali bozumasın yada karamsarlıga kapılmayalım bu forum digerlerinden daha çok bilginin ve düşüncenin paylaşıldığı tartışılgı bir forum olcak.

Ne yapmalıyız sorusu çok erken bir soru çünkü forumdan foruma taşındık . forumun duyurusunu ve içerigini geliştirdikçe
daha da güzelleşecek.
ZOZANB
Kıdemli Uye
Kıdemli Uye
ZOZANB

Kadın
Yer : BAZAN ORDAN BAZAN BURADAN
Meslek : BEKLEMEK
Kisiel Rutbe : DÜNYA HEP ALEVİLERLE GÜZEL

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 00:41

vay ben okudumm Very Happy dersimi çalışmaya başladım.
eylemlere başlayacağız yakında.
metin abininde söylediği gibi henüz sitemiz yeni açıldı.unutmayalımki başka forumu ayakta tutan arkadaşlarla bir aradayız.yakında elbirliği ile farklı düşüncelere ve tartışmalara katılacağız.
o zamanda vay ben dün yoktum vay ben dersimi çalışmadım demeyin lol!
https://alewitas.yetkin-forum.com
sunam
Guvenilır Üye
Guvenilır Üye
sunam

Kadın
Meslek : işsizlik

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 00:45

ZOZANB demiş ki:
vay ben okudumm Very Happy dersimi çalışmaya başladım.
eylemlere başlayacağız yakında.
metin abininde söylediği gibi henüz sitemiz yeni açıldı.unutmayalımki başka forumu ayakta tutan arkadaşlarla bir aradayız.yakında elbirliği ile farklı düşüncelere ve tartışmalara katılacağız.
o zamanda vay ben dün yoktum vay ben dersimi çalışmadım demeyin lol!

ben senden önce okudum zozik bacı hadi bakalım finalde toslamayalımVery Happy
Lamekan
Yenı Uye
Yenı Uye
Lamekan

Erkek
Meslek : Tronik Teknik

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 00:48

Kısa sürede temel olarak iyi bir yerdeyiz bence... Sayısal olarak olaya bakılmaması gerektiğini düşünüyorum... Üye sayısına yada yazılan mesaj sayılarına takılmamalı.. Üyelerin aktif olması ve belirli temeler atıldıkdan sonra düzenini alacak ve fikir ve paylaşımlarda işte o zaman gerçek anlamda forum olarak işlev gösterecek duruma gelecek....

Biraz sabır biraz zaman ve daha çok azim.. Bu aralar ihtiyacımız olan...

Herşey çok güzel olacak.. Buna inancım tam.. Bende dersini çalışanlar safında yerimi aldım.. çalışmaya devam ediyorum...
ZOZANB
Kıdemli Uye
Kıdemli Uye
ZOZANB

Kadın
Yer : BAZAN ORDAN BAZAN BURADAN
Meslek : BEKLEMEK
Kisiel Rutbe : DÜNYA HEP ALEVİLERLE GÜZEL

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 00:50

evet çok hızlısın seni boş bırakmaya gelmiyor Very Happy

şimdi artık yakınamam vay ben yakalayamadım vay ben tutamadım seni.geçtii çok hızlısın
https://alewitas.yetkin-forum.com
Ali_Yolcusu
Guvenilır Üye
Guvenilır Üye
Ali_Yolcusu

Erkek
Yer : Hatay
Meslek : Öğrenci

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 00:52

foruma bitane koyu islamcı çağırsakta forum neşelensin biraz Smile
Lamekan
Yenı Uye
Yenı Uye
Lamekan

Erkek

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 00:59

Ali_Yolcusu demiş ki:

Smile

Selim varmı öyle bildiğin aklında birisi Smile

Burası amaç olarak özgür platform. Her isteyen gelip yazabilir.. Bizlere düşen öncelikle temellerimizi atmakdır.. Gerisi zaman içinde zaten olacak .....

Sünliman i davet etsek gelirmi acaba Smile
Yağız
Forum Bilgini
Forum Bilgini

Kadın
Yer : Yedi tepenin dibinden
Meslek : ÇEVRECİ İŞÇİ

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 01:03

<BLOCKQUOTE id=4d43f093>
Lamekan demiş ki:
Ali_Yolcusu demiş ki:

Smile

Burası amaç olarak özgür platform. Her isteyen gelip yazabilir.. Bizlere düşen öncelikle temellerimizi atmakdır.. Gerisi zaman içinde zaten olacak .....

Aliciğim,
Sünliman ya da sütliman diye bir üyemiz olmadı.
Bak gıcıklıklarımı yapmaya başladığıma göre aslında herşey yolunda.

Neyse, sünnimen biliyorsun nickini değiştirmiş ve gözdemsin olmuştu.

Hatta herkes onu bayan sanacak diye bi ara endişelenmiştik, hatırlıyor musun?</BLOCKQUOTE>
puduhepa
Can
Can
puduhepa

Kadın
Yer : zamanda bir yer...
Meslek : okur-yazar

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 01:08

başlangıç için iyi diyebilirim ama zamana ihtiyacımız olduğu kesin...
bugün sevgili Yağız "Grev" başlıklı bir topik açmıştı...zaman zaman ben de foruma girdiğimde kendimden başkalarını göremeyince biraz karamsarlaşıyorum ama bu geçici bir durum...geçecek...
hepimizin katkısıyla ileri daha ileri...haydi...
Lamekan
Yenı Uye
Yenı Uye
Lamekan

Erkek

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 01:11

Yağız demiş ki:
<blockquote id="4d43f093">
Lamekan demiş ki:
Ali_Yolcusu demiş ki:

Smile

Aliciğim,
1-Sünliman ya da sütliman diye bir üyemiz olmadı.
2-Bak gıcıklıklarımı yapmaya başladığıma göre aslında herşey yolunda.

1-Neyse, sünnimen biliyorsun nickini değiştirmiş ve gözdemsin olmuştu.

Hatta herkes onu bayan sanacak diye bi ara endişelenmiştik, hatırlıyor musun?</blockquote>

1- Ablacık

Bende Sünliman olmadığını biliyorum.. Bunu bilerek öyle yazdım.. Bazı ismi lazım olmayanlar o şekilde kullanıyor.. Hatta zamanın birisinde neden böyle yoksa sen bu dilin yazılışınımı bilmiyorsun diye bir üye çıkışta bulununca, ismi lazım gelmeyen kişi '' çogul anlam içeren bu yazılışı bilerek yazdığını ve sebebini söyleyemeyeceği '' tarzında birşeyler demişti...

Bu biraz eski bir belki sen o dönemde orada olmayablirsin.. Tam hatırlayamadım zamanını..

2- Evet ablacık herşey yolunda.. Bunu görebiliyom.. Smile

1- Ben balık hafızalıyım hayal meyalde olsa hatırlıyorum ama ..
meryem demir
Yenı Uye
Yenı Uye

Kadın
Yer : uzak değil, pc nin karşısından
Meslek : karın tokluğuna

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 01:54

Yaşadığımız bir takım olumsuzluklar ve neticesinde kendimiz ve fikirlerimizi alıp uzaklaştık, fakat ne güzeldirki mekansız kalmadık. Bu bana göre olumlu bir durumdur.Belki bir kıyaslama yapıldıği için ilk etapta forumumuz biraz durgun görülmüş olabilir. Zamanla kendimizi bu forumun gerçek parçaları olarak görmeye başladığımız andan itibaren herşeyin daha farklı olacağını düşünüyorum.

Bu arada islamcı biri olarak eşimi davet etmeyi düşünüyorum:)
Lamekan
Yenı Uye
Yenı Uye
Lamekan

Erkek

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 02:26

meryem demir demiş ki:
düşünüyorum.

Bu arada islamcı biri olarak eşimi davet etmeyi düşünüyorum:)

Meyrem ablası güzel fikir... Smile

Ne zaman katılır aramıza. Smile
Zeynep Cengiz
Guvenilır Üye
Guvenilır Üye
Zeynep Cengiz

Kadın
Yer : istanbul
Kisiel Rutbe : Zeynep C.

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 02:44

Bence şuan forumun durumu çok iyi .ya bazen kimse olmuyo topikler boş kalıyo ama herşey zamanla çok daha iyi olucak.Bukadar kısa sürede forumu şuanki haline getirebilmemiz,birbirimizden kopmadan beraberliğimizi sürdürebilmemiz bile bence çok büyük bir başarı.
Diğer forumlarda gördük üye sayısı yada mesaj sayısı kar etmiyo önemli olan birlik ve beraberliği sağlayabilmek buyüzden içiniz rahat olsun.

Bir evi yaparken bile temeli sağlam yapmazsanız çıktığınız diğer katlar nekadar çok olursa olsun bişeye yaramaz önemli olan temelin sağlam olması bizde böyleyiz işte temelimiz sağlam.
Erkan Sevgi
Kıdemli Uye
Kıdemli Uye
Erkan Sevgi

Erkek
Meslek : muhasebe

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 09:57

Tüm üyelerin yorumlarına katılıyorum.

Kısa sürede oldukça iyi iş başarıldı.

Topiklerin çok sakin (tartışmasız) geçmesine ise şunu söyleyebilirm. % 99.99 muz yazılan mesajların içeriğne katılıyor, destekliyor olmasına (en azından şun aöyle görünüyor) bağlıyorum. Herkes aynı yönde düşününce böyle saygı, sevgi ve huzur dolu topikler ortaya çıkıyor.

(Ortalığı karıştıracak, adrenalini yükseltecek birkaç pravokatör mü ithal etsek acep.)

Ve Her Şey Güzel, Ve Dahada Güzel Olacak Diyorum bende...
Simge
Can
Can
Simge

Kadın
Meslek : serbest

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 12:25

forum biraz sakin geçiyor ama zamanla düzelecek.sizler oldukça bu forum çok yükselir.biraz daha zaman istiyor.
Sevgi Erkan
Forum Bilgini
Forum Bilgini
Sevgi Erkan

Kadın
Meslek : Eğitim

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 12:32

Çoğunluğun dediği gibi , aynı fikire olunca tartışılmıyor.Ama bir gün sakin geçti diye de can sıkacak bir durum yok.Zamana ihtiyaç var.Herkes üzerine düşen sorumluluğu yapacak bilinçte.Her şey güzel olacak ..
gizem
Yenı Uye
Yenı Uye
gizem

Kadın

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 14:28

tamam hareketlenmesi inancıyla yürüyorum,hep beraber taşındık başka forumlarada kaydık ,bir çok eski dostlarımızın canlarımızın burda olduğu inancıyla burdayım çünkü daha öğrenicek çok şeyim çok bilgim olmalı...ne yapmalıyız ben bir kaç dedeyle konuştum eğer olursa daha ikna aşamsındayım soru cevap bölümüne haftanın bazı günleri girip çıkıcak sorularımızı yanıtlayacak....böyle bir hareketlenmeye geçebiliriz diye düşünüyorum sonra biz eski forumdaki konuları en azındna kendi açtığım konuları taşımayı düşünmüyorum farklı konu arayışındayım herkes gibi ama mutlaka bu foruma innaçla hepmiz baş koyduk ama bir giriyorum forma ya kimse yok yada en fazla 5 kişi konularda yine kimse yok açtığım bu konuya 18 cvp bile beklemiyordum açıkcası sizleri sorguya yönlendirebildim ya ne mutlu bana!!!
gizem
Yenı Uye
Yenı Uye
gizem

Kadın

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 14:30

selim abicim ben buldum birkaç dinci yakında damlarlar merekalnama sen:bom:

En son tarafından 5/2/2007, 14:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gizem
Yenı Uye
Yenı Uye
gizem

Kadın

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 14:31

gizem demiş ki:
bu arada tartşımayı çok özledim baya birikim var en ufak konuda her an patlayabilir demesi !!!
Erkan Sevgi
Kıdemli Uye
Kıdemli Uye
Erkan Sevgi

Erkek
Meslek : muhasebe

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 14:44

gizem demiş ki:
tamam hareketlenmesi inancıyla yürüyorum,hep beraber taşındık başka forumlarada kaydık ,bir çok eski dostlarımızın canlarımızın burda olduğu inancıyla burdayım çünkü daha öğrenicek çok şeyim çok bilgim olmalı...ne yapmalıyız ben bir kaç dedeyle konuştum eğer olursa daha ikna aşamsındayım soru cevap bölümüne haftanın bazı günleri girip çıkıcak sorularımızı yanıtlayacak....böyle bir hareketlenmeye geçebiliriz diye düşünüyorum sonra biz eski forumdaki konuları en azındna kendi açtığım konuları taşımayı düşünmüyorum farklı konu arayışındayım herkes gibi ama mutlaka bu foruma innaçla hepmiz baş koyduk ama bir giriyorum forma ya kimse yok yada en fazla 5 kişi konularda yine kimse yok açtığım bu konuya 18 cvp bile beklemiyordum açıkcası sizleri sorguya yönlendirebildim ya ne mutlu bana!!!

Sevgili Gizem;

Ne söyleyebilirim ki sen SÜPERSİN ya...

Senin gibi yangın yürekler, senin gibi kıvılcım beyinler oldukça sırtımız yere gelmez bizlerin...

Emeğini ve çabanı saygı ile alkışlıyorum...
Ali_Yolcusu
Guvenilır Üye
Guvenilır Üye
Ali_Yolcusu

Erkek
Yer : Hatay
Meslek : Öğrenci

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 15:00

bu topiğe başka bir cevap verecek olursak

"Neredeyiz bizler"

ben hataydım ya sizler ? Very Happy

gizoş, dedelerin foruma uğraması güzel birşey, inşallah gelirler, biraz kapışırız Very Happy
rinda
Can
Can
rinda

Kadın
Meslek : emekçi

nerdeyiz bizler? Empty
MesajKonu: Geri: nerdeyiz bizler?   nerdeyiz bizler? Icon_minitime5/2/2007, 15:56

Bende evdeyim.. zaman buldukça uğramaya çalışıyorum foruma..bana göre de başlangıç olarak çok güzel gidiyor..konular yerine otursun.zaman içinde daha çok güzel olacaktır.hemen her şeyin bir anda olmasını breklemek çok yanlış.çünkü güzel şeylerin zamana ihtiyacı vardır.sabır sabır sabır:)

nerdeyiz bizler?
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki